اتم المپیک المپیک دریایی قهرمان مسابقه

اتم: المپیک المپیک دریایی قهرمان مسابقه مایکل فلپس طلای المپیک اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اینیستا با جام رفت , به بهانه آخرین فینال نقاش بارسلونا

به گزارش خبرآنلاین؛ آندرس اینیستا و بارسلونا تقریبا به آخر خط رسیده اند. نقاش محبوب آبی اناری ها که همین پارسال قراردادش را به صورت مادام العمر با تیمش تمدید ک

اینیستا با جام رفت , به بهانه آخرین فینال نقاش بارسلونا

به بهانه آخرین فینال نقاش بارسلونا؛ اینیستا با جام رفت

عبارات مهم : آخرین

آندرس اینیستا احتمالا به زودی بارسا را ترک خواهد کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ آندرس اینیستا و بارسلونا تقریبا به آخر خط رسیده اند. نقاش محبوب آبی اناری ها که همین پارسال قراردادش را به صورت مادام العمر با تیمش تمدید کرد، حالا احتمالا در آخر فصل راهی شرق دور خواهد شد و فوتبالش را در چین ادامه خواهد داد.

شاید رویایی ترین حالت جهت خداحافظی شماره 8 کاتالان ها از این تیم، خداحافظی با فتح سه گانه بود. اتفاقی تاریخی که ژاوی در آخرین فصل حضورش در نیوکمپ تجربه کرد و با سه جام بارسا را به مقصد السد قطر ترک کرد ولی سقوط وحشتناک تیم والورده در المپیکوی رم، رویای سه گانه را جهت شوالیه نقش بر آب کرد.

اینیستا با جام رفت , به بهانه آخرین فینال نقاش بارسلونا

بارسا جهت فتح لالیگای امسال فقط به سه امتیاز نیاز دارد. سه امتیازی که یقینا به دست می آید آبی اناری ها به رهبری اینیستا فاتح این جام خواهند شد. جدای از لالیگا، بارسایی ها در فینال جام حذفی هم حضور داشتند و شب گذشته در مادرید، به مصاف سویا رفتند. فینال جام حذفی در واقع آخرین فینالی بود که اینیستا در آن با پیراهن بارسلونا به میدان رفت و این وقت را داشت تا با فتح آن، با خاطره ای شیرین در آخر فصل بارسا را ترک کند.

فینال حذفی جهت بارسلونا و اینیستا همانجور که می درخواست کردند پیش رفت. بارسا با نمایشی فوق العاده توانست سویا را در هم بکوبد و به آسانی قهرمان حذفی شود. اینیستا هم در این پیروزی نقشی کلیدی ایفا کرد و توانست گل چهارم تیمش را به قشنگی وارد دروازه سفیدپوشان اندلس بکند تا آخرین فینال خود با آبی اناری ها را به شیرین ترین شکل ممکن به اتمام برساند و جام را بالای سر خود ببرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ آندرس اینیستا و بارسلونا تقریبا به آخر خط رسیده اند. نقاش محبوب آبی اناری ها که همین پارسال قراردادش را به صورت مادام العمر با تیمش تمدید ک

واژه های کلیدی: آخرین | اینیستا | بارسلونا | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs